O NÁS

Kdo jsme?

Alfa Transport Service (ATS) je nezávislá společnost, která působí již 23 let v oblasti vratek DPH a vratek spotřební daně z pohonných hmot ze zahraničí. Působíme v celé Evropě a jsme obeznámeni se všemi formalitami a specifickými zákony, které nějakým způsobem souvisí s vrácením DPH a spotřební daně. Abychom mohli nabízet služby na vysoké úrovni, jsme v neustálém kontaktu s příslušnými finančními úřady a máme přístup na jejich internetové portály.

 

Alfa Transport Service má sídlo v holandském městě Alphen aan den Rijn a zaměstnává více než 50 zaměstnanců. Nyní máme přes 1 500 zákazníků, mezi nimi naftové společnosti, prodejci palivových karet a dopravní firmy. Naši zákazníci pochází z více než 30 různých zemí.

Partner Transport & Logistiek Nederland (TLN)

Na základě našich úspěšných a odborných služeb s námi založil TLN, hospodářský svaz pro transport a logistiku v Holandsku, partnerskou spolupráci. TLN je velmi náročný při výběru svých partnerů

TLN-internetové stránky: „Naši partneři nabízí ve svém oboru kvalitativně hodnotné služby za konkurenceschopné ceny. Toto je pravidelně kontrolováno. Služby vybraného partnera jsou velmi rozsáhlé a odpovídají potřebám členů.“.

Toto je spolupráce, na kterou jsme velmi hrdí a která nám zaručuje stálou informovanost o vývoji a novinkách v našem oboru.

ATS výhody

23 let úspěšné činnosti

konkurenceschopné poplatky

obrovské znalosti (evropských) zákonů, předpisů a postupů

stále v úzkém kontaktu s příslušnými úřady v zahraničí

známe Vaši branži od A do Z

"Track & Trace" -"Sledujte stopu" Vaší DPH-vratky na našem internetovém portálu