SLUŽBY

Naše služby Vám ulehčí práci

Zlepšení Vaší platební schopnosti a solvence
Firma Alfa Transport Service se specializuje na vrácení DPH a spotřební daně z pohonných hmot. Jedná se o částky, které mohou být velmi vysoké, pokud se hodně pohybujete v zahraničí. V mnoha případech můžeme nabídnout zálohovou platbu na Vaše pohledávky  u příslušného zahraničního úřadu. Díky této službě se můžete rychleji dostat k svým finančním prostředkům.  Alfa Transport Service Vám proto nabízí bezstarostnou finanční službu a jistotu.

Vrácení zahraniční DPH, zcela vyjímečná činnost
Systém pro vrácení zahraniční DPH se změnil s platností od 1. ledna 2010. Zádost se nyní podává elektronickou formou v té zemi, ve které má partnerská společnost své obchodní sídlo. Pokud máte obchodní sídlo v Holandsku, bude se  Vaše žádost o vrácení DPH podávat u holandského finančního úřadu a následně se přepošle do těch zemí, ve kterých se žádá o vrácení DPH. Tam se celá věc zpracuje a příslušná částka se po uznání nároku finančním úřadem  vyplatí. Proto zůstává tento proces výhradně zahraníční záležitostí, při které platí všechny specifické zákony dané zpracovatelské země.

Ačkoliv vznikl dojem, že se touto změnou celý proces vrácení zahraniční DPH zjednodušil, vůbec  tomu tak není. Každá země, ve které je možné žádat o vrácení DPH, má svoje vlastní postupy a komunikuje ve svém vlastním mateřském jazyce. Alfa Transport Service je s těmito postupy plně obeznámena, je v přímém kontaktu se zahraničními finančními úřady a zaměstnává zaměstnance, kteří mluví jazykem té příslušné země.

Mehrwertsteuererklärung
Navíc k vrácení DPH Vám můžeme nabídnout ještě mnohem více:

Vrácení DPH
Zaplacení zálohy na Vaše zahraniční DPH
Vrácení spotřební daně
Danové zastoupení

Máte zájem o naše služby?
Zavolejte nám na +31 (0)172 470553 nebo pošlete mail na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

ATS výhody

23 let úspěšné činnosti

konkurenceschopné poplatky

obrovské znalosti (evropských) zákonů, předpisů a postupů

stále v úzkém kontaktu s příslušnými úřady v zahraničí

známe Vaši branži od A do Z

"Track & Trace" -"Sledujte stopu" Vaší DPH-vratky na našem internetovém portálu