O NÁS

Kto sme?

Alfa Transport Service (ATS) je nezávislá spoločnosť, ktorá pôsobí už 23 rokov v oblasti refundácie DPH a refundácie spotrebnej dane z pohonných hmôt zo zahraničia. Pôsobíme v celej Európe a sme obeznámení so všetkými formalitami a špecifickými zákonmi, ktoré nejakým spôsobom súvisia s refundáciou DPH a spotrebnej dane. Aby sme mohli ponúkať služby na vysokej úrovni, sme v neustálom kontakte s příslušnými finančnými úradmi a máme prístup na ich internetové portály.

Alfa Transport Service má sídlo v holandskom meste Alphen aan den Rijn a zamestnáva viac než 50 zamestnancov. Momentálne máme portfólium cez 1 500 zákazníkov, medzi nimi naftové spoločnosti, predajcov palivových kariet a dopravné firmy. Naši zákazníci pochádzajú z viac než 30 rôznych krajín.

Partner Transport & Logistiek Nederland (TLN)
Na základe našich úspešných a odborných služieb s nami založil TLN, hospodársky zväz pre transport a logistiku v Holandsku, partnerskú spoluprácu. TLN je veľmi náročný pri výbere svojich partnerov.

TLN-internetové stránky: „Naši partneri ponúkajú vo svojom obore kvalitatívne hodnotné služby za konkurencieschopné ceny. Toto je pravidelne kontrolované. Služby vybraného partnera sú veľmi rozsiahle a zodpovedajú potrebám členov.“

Toto je spolupráca, na ktorú sme veľmi hrdí a ktorá nám zaručuje stálu informovanosť o vývoji a novinkách v našom obore.

ATS výhody

23 rokov úspešného pôsobenia v tomto biznise

Konkurencieschopné poplatky

Rozsiahle znalosti (európskych) zákonov, predpisov a postupov

V stálom úzkom kontakte s příslušnými úradmi v zahraničí

Poznáme Váš druh obchodu od A do Z

"Vyhľadávanie a sledovanie" Vaších DPH-refundácií na našom internetovom portáli