SLUŽBY

Nami poskytované služby Vám uľahčia prácu

Zlepšenie Vašej likvidity (platobnej schopnosti) a solventnosti

Spoločnosť Alfa Transport Service sa špecializuje na refundáciu DPH a spotrebných daní z pohonným hmôt. Jedná sa o čiastky, ktoré môžu byť veľmi vysoké, pokiaľ ste vo vysokej miere obchodne činní v zahraničí. V moných prípadoch Vám môžeme ponúknuť zálohovú platbu na Vaše pohľadávky u príslušného zahraničného finančného úradu. Vďaka tejto službe sa môžete rýchlejšie dostať k svojim finančným prostriedkom. Alfa Transport Service Vám preto ponúka pohodlnú finančnú službu a istotu.

Refundácia zahraničnej DPH , celkom výnimočná činnosť
Systém pre refundáciu zahraničnej DPH sa zmenil s platnosťou od 1.Januára 2010. Žiadosť sa teraz podáva elektronickou formou v tej krajine, v ktorej má partnerská spoločnosť svoje obchodné sídlo. Pokiaľ máte obchodné síldo v Holandsku, Vaša žiadosť o refundáciu DPH sa bude podávať u holandského finančného úradu a následne sa prepošle do tých krajín, v ktorých sa žiada o refundáciu DPH. Tam sa potom samotná vec spracuje a príslučná suma sa po uznaní nárokov finančným úradom vyplatí. Na základe toho ostáva tento proces výlučne zahraničnou záležitosťou, pri ktorej platia všetky špecifické zákony danej spracovateľskej krajiny.

Aj keď vznikol dojem, že sa refundácia DPH v zahraničí zjednodušila, vôbec tomu tak nie je . Každá krajina, v ktorej je možné žiadať o refundáciu DPH, má svoje vlastné postupy a komunikuje vo svojom vlastnom materskom jazyku. Alfa Transport Service je s týmito postupmi úplne oboznámená, je v priamom kontakte so zahraničnými finančnými úradmi a disponuje spolupracovníkmi, ktorý rozprávajú jazykmi daných refundačných krajín.

Refundácia DPH a viac
Okrem refundácie DPH Vám môžeme ponúknuť omnoho viac:

Refundácia DPH
Predfinancovanie DPH
Refundácia spotrebnej dane z pohonných hmôt
Daňové zastúpenie

Máte záujem o naše služby?
Zavolejte nám na +31 (0)172 470553 alebo pošlite e-mail na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

ATS výhody

23 rokov úspešného pôsobenia v tomto biznise

Konkurencieschopné poplatky

Rozsiahle znalosti (európskych) zákonov, predpisov a postupov

V stálom úzkom kontakte s příslušnými úradmi v zahraničí

Poznáme Váš druh obchodu od A do Z

"Vyhľadávanie a sledovanie" Vaších DPH-refundácií na našom internetovom portáli