Alfa Hakkında

Biz kimiz?

Alfa Transport Service (ATS) yurt dışındaki KDV ve yakıt vergisi (ÖTV) geri kazanımı üzerinde 24 yıldır faaliyet gösteren bağımsız bir şirkettir. Biz Avrupa'da aktif ve tüm formaliteleri ve herhangi bir şekilde KDV ve yakıt vergisi iade ilgili spesifik kurallara aşinayız. Yüksek düzeyde bir hizmet sunmak amacıyla, ilgili vergi daireleri ile yakın temas halinde olan ve kendi web portallarına erişebiliriz.

Alfa Transport Service Hollandanın Alphen aan den Rijn şehirin`de ve 50'den fazla çalışanı istihdam etmektedir. Şu anda petrol şirketleri de dahil olmak üzere 1500 müşterilerimiz, yakıt kartı sağlayıcıları ve nakliye şirketlerimiz var. Bu müşteriler 30`dan fazla farklı ülkeler`den.

Partner Transport & Logistiek Nederland (TLN)
Başarılı ve özel hizmet nedeniyle TLN, sanayi derneği ulaşım ve lojistik sektöründe Hollanda'da bizimle bir ortaklık kurdu. TLN ortaklarının seçiminde çok iddialı.

TLN Web: ‚Ortaklar kendi sektörlerinde kaliteli hizmet sunmak için rekabetçi fiyatlar sunuyor. Bu düzenli olarak kontrol edilir. Seçilen sağlayıcının hizmetleri mümkün olduğunca kapsamlı ve üyelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak şekildedir.

Bu bir İşbirliğidir, gurur duyduğumuz ve sektörümüzdeki gelişmelerden sürekli haberdar tutulmasını sağlayacak olan.

ATS Benefits

Over 22 years successful experience

Competitive rates

Extensive knowledge of (European) laws, regulations and procedures

Maintains close contact with the attending officials abroad

Knows your sector from A to Z

"Track & trace" your VAT claims via our online web portal