Hizmetler

Hizmetlerimiz Size kolaylık sunuyor

Likiditenizi ve ödeme gücünüzü geliştirir
Alfa Transport Service KDV ve ÖTV geri iade konusunda uzmandır. Yurtdışında çok iş yapıyorsanız, büyük miktarda anlamına olabilir tutarlar sözkonusu olabilir. Birçok durumda, yurtdışındaki vergi dailerinden alacaklarınızı ön finansman/avans edebiliriz. Böylelikle hakettiğiniz iade miktarını daha çabuk almış olursunuz. Bu nedenle Alfa Transport Service uygun finansman düzenlemeleri ve güvenlik sunmaktadır.

Yabancı KDV iade, eşsiz bir etkinlik
Yabancı KDV iade sistemi 1 ocak 2010 değiştirildi. Uygulama şimdi şirketin kayıtlı ofisi bulunduğu ülkede elektronik sunulacaktır. Eğer Şirketinizin kayıtı Hollanda`da ise, Açıklamınız hollanda vergi dairesine iletiliyor ve ardından KDV iade yapılan ülkelere iletiliyor.İşlem yapıldıkdan sonra ve onaylandıkdan sonra ödeme yapılıyor. Bu nedenle, bu sürec yabancı bir mesele olarak tüm ülkeye spesifik kurallara uyulması gerekiliyor.

Yurtdışında KDV iade kolaylaştırma izlenimi oluşturmasına rağmen, bu kesinlikle doğru değildir. Her ülkenin kendi prosedürleri vardır ve kendi dilinde iletişim kurarlar. Alfa Transport Service süreci ile tamamen tanıdık, yabancı vergi daireleri ile doğrudan temas halinde olan ve ilgili ülkelerin dilleri konuşan çalışanı bulunmaktadır.

KDV iadesi
Sizin için KDV iade hariç ek olarak daha fazlasını sunabiliriz:

KDV iade
KDV iade ön finansman
Yakıt vergisi (ÖTV) iade
Vergi temsil

Bir mali kazanç yapmak için ilgileniyor musunuz?
+31 (0) 172 470.553 bizi arayın veya e-posta gönderebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. .

ATS Benefits

Over 22 years successful experience

Competitive rates

Extensive knowledge of (European) laws, regulations and procedures

Maintains close contact with the attending officials abroad

Knows your sector from A to Z

"Track & trace" your VAT claims via our online web portal